Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2023-03-24

ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI

ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI

 

STOWARZYSZENIE ABSOLUTNA BLISKOŚĆ W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM zaprasza do ZBIÓRKI ELEKTROŚMIECI w ramach projektu ekoStowarzyszenie, programu eko-PROFIT.

Zasadą działania recyklingu jest maksymalizacja ponownego wykorzystania materiałów odpadowych, z uwzględnieniem minimalizacji nakładów na ich przetworzenie, przez co chronione są surowce naturalne, które służą do ich wytworzenia oraz surowce służące do ich późniejszego przetworzenia. Odpowiednią segregacją odpadów przyczyniamy się do ochrony środowiska poprzez ponowne ich wykorzystanie.

Stowarzyszenie Absolutna Bliskość chce w realny sposób przyczynić się do prawidłowej segregacji odpadów dlatego też rozpoczynamy akcję zbiórki elektrośmieci.

 

Jeśli zalegają Ci po kontach stare telefony, popsute elektryczne zabawki, czajniki, pralki, lodówki itp. to skontaktuj się pod numerem telefonu 510 912 910, a postaramy się je odebrać.

Dwie lokalizacje: Tomaszów Maz. i Cekanów po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Zbiórka trwa: do końca 2023 roku.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij