Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Uwaga: czasowe zamknięcie ulicy POW

W związku z organizacją 32 Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków od godziny 20.00 24 czerwca do godziny 14.00 25 czerwca zostanie zamknięta ulica Polskiej Organizacji Wojskowej (od wjazdu na dziedziniec wewnętrzny Urzędu Miasta do budynku dawnej Straży Pożarnej). Przepraszamy za utrudnienia!


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij