Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Oglądaj mecze polskiej reprezentacji w strefie kibica w Arenie

Już w najbliższą niedzielę, 16 czerwca biało-czerwoni rozpoczynają grę na Euro 2024 meczem z Holandią. Przed piłkarzami Michała Probierza bardzo wymagający przeciwnik. Żeby biało-czerwoni mogli go pokonać, będzie im potrzebny gorący doping. Temu celowi służyć będzie strefa kibica w Arenie, do której zapraszamy wszystkich kibiców i nie tylko. Start od godziny 15.- Już za kilka dni rozpocznie się futbolowe święto – Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Dla tych, którzy nie wybierają się na ME do Niemiec, przygotowaliśmy strefę kibica w tomaszowskiej Arenie. Serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania – mówi prezydent Marcin Witko.

Przeżyj niezwykłe sportowe emocje z Areną Lodową!. Obejrzyj mecze Polaków w najlepszej jakości 4K na dużym, aż 60 metrowym (10x6) ekranie w miłej i komfortowej atmosferze. Podczas, gdy Ty przeżywać będziesz te niezwykłe emocje, Twoje dziecko BEZPŁATNIE (wyjątkowo podczas meczy reprezentacji) i bezpiecznie skorzysta z jedynego w regionie parku dmuchańców, jakiego w Tomaszowie jeszcze nie było o wymiarach aż 600 metrów kwadratowych z między innymi 8 metrową zjeżdzalnią. Park ten z pewnością zapewni Twojemu dziecku atrakcje na czas całego meczu, a Ty nie martwiąc się o jego bezpieczeństwo spokojnie oddasz się sportowym emocjom.

Harmonogram spotkań:

16.06 godzina: 15:00 - Polska - Holandia
21.06 godzina 18:00 - Polska - Austria
25.06 godzina: 18:00 - Francja – Polska


Zapraszamy! Polska gola!


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij