Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

O 4 Pułku Artylerii Ciężkiej w tomaszowskim muzeum

Muzeum w Tomaszowie Mazowieckim wraz z łódzkim Oddziałem Instytutu Pamięci Narodowej zaprasza na promocję monografii 4 Pułku Artylerii Ciężkiej, który stacjonował w Tomaszowie Mazowieckim w latach 1935-1939. Autorami książki są znani historycy wojskowości: prof. Witold Jarno i dr Artur Kuprianis. Spotkanie odbędzie się w piątek 5 kwietnia 2024 r. o godz. 17.00. W czasie spotkania będzie możliwość zakupu książki.



Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij