Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


W „Dziesiątce” dzieciaki kochają psiaki i kociaki

„Pełna miska dla zwierząt ze schroniska”, pod takim hasłem uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków prowadzili w kwietniu zbiórkę dla zwierzaków ze schroniska. To druga edycja akcji.

Zdjęcie z przeprowadzonej akcji

Przedsięwzięciem kierowała wychowawczyni klasy III c. Uczniowie klasy 3 c nagłaśniali akcję rozwieszając plakaty i rozdając ulotki. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Pomogli uczniowie ze szkoły i ich rodzice.

Dary zostały przekazane psiakom i kotom. A udało się zebrać:

 • 176 kg suchej karmy
 • 50kg karmy w puszkach
 • 8 kg kaszy
 • 4kg ryżu
 • 2 kg makaronu
 • 6 batonów mięsnych
 • 10 kg przysmaków dla psów
 • 5 kg karmy dla kotów
 • 5 kg karmy w puszkach dla kotów
 • 1,5 kg przysmaków dla kotów
 • koce, kołdry, poduszki
 • 3 obroże, 3 smycze, 2 zabawki dla kotów, 1 piłka dla psa, 1 gryzak, szczotka do czesania, 1 zabawka dla psa

Wszystkim darczyńcom:  uczniom, rodzicom, nauczycielom klas I-III organizatorzy bardzo dziękują.

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij