Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Zniesione limity pasażerów w autobusach MZK

Od 26 czerwca (sobota) zniesione zostaną limity dotyczące ilości przewożonych pasażerów w autobusach MZK (dopuszczone będzie przewożenie 100% pojemności danego środka transportu).

Ponadto, zlikwidowane zostaną tzw. strefy wydzielone we wszystkich autobusach, a dla pasażerów ponownie zostaną udostępnione pierwsze drzwi. MZK zachęca jednocześnie do indywidualnego otwierania drzwi przez pasażerów, także na przystankach stałych, aby wsiąść czy wysiąść z pojazdu należy nacisnąć właściwy przycisk znajdujący się przy (na) drzwiach. Przewoźnik przypomina, że możliwy jest zakup biletów u kierowcy autobusu.

Pojazdy Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego codziennie są myte i odkażane. Niezależnie od tego cyklicznie autobusy są również ozonowane. Należy pamiętać, iż w dalszym ciągu przy przejazdach komunikacją miejską obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij