Zajęcia metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się pierwsze otwarte zajęcia grupowe prowadzone metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne dla dzieci w wieku 2–8 lat, które odbyły się 3 marca w Miejskim Centrum Kultury, filii "Tkacz".

F

Blisko 100 osób (mamy z dziećmi) przybyło na zajęcia, aby zaznajomić się z tą metodą. Warsztaty poprowadziła Marta Pokorska – dyplomowana masażystka, pedagog terapeuta, specjalista odnowy biologicznej i rehabilitacji ruchowej. Licencjonowana instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness. Była uczestniczką wielu konwencji i warsztatów fitness. Swoje 8–letnie doświadczenie zdobyła w licznych ośrodkach Spa & Wellness, a także placówkach rehabilitacyjnych i przedszkolach. Jej specjalnością są masaże orientalne oraz kultura dalekiego wschodu.

Piątkowe zajęcia były pilotażowym spotkaniem cyklu warsztatów, które planowane są w siedzibie "Tkacza" w każdy piątek, począwszy od 17 marca br. W dwóch grupach jest już komplet uczestników, można jeszcze zapisywać dzieci do grupy dla 6 – 8 latków. Więcej informacji pod numerem tel. 505900415 lub w sekretariacie ośrodka  tel. 44 724 51 92, ul. Niebrowska 50.