Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Wakacyjne opowieści pod Urodzinowym Drzewem

Ostatnio dużo mówi się o uważności, o dostrzeganiu piękna w otoczeniu, w drobiazgach… Uważność to inaczej wrażliwość na otaczający świat bliski i daleki…

Kto jest od budzenia wrażliwości w dzieciach małych i dużych? Między innymi tomaszowscy muzealnicy, którzy na warsztatach pod hasłem „Spotkajmy się pod Urodzinowym Drzewem” gościli grupę spędzającą wakacje zorganizowane przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci. Podczas warsztatów nie mogło zabraknąć opowieści o dawnych mieszkańcach pałacu i parku, ani ciekawych historii z dziejów naszego miasta…


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij