Tak wyglądał Dzień Otwarty w SP 14

7 marca w Szkole Podstawowej nr 14 odbył się Dzień otwarty. Rodziców i Dzieci odwiedzających tego dnia szkołę powitali uczniowie klas trzecich prezentując krótki program artystyczny.

Uczniowie klas III witają przyszłych uczniów. Foto M.Stępień
Ponadto dla gości przygotowano liczne atrakcje między innymi zwiedzanie biblioteki, pracowni szkolnych, zabawy sportowe, plastyczne, obserwacje przez mikroskop oraz zabawy z tablicą interaktywną. Przyszli uczniowie mogli również złożyć autograf- odcisk rączki na specjalnie przygotowanej planszy z napisem „Jestem wesoły, bo idę do szkoły”

Dyrekcja szkoły dziękuje wszystkim dzieciom i rodzicom za wspólne spędzony czas.

Foto: E. Stańczak-Świderska
           M. Stępień