Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2021-09-13

Sprzątanie świata 2021

Dwudziesta ósma edycja akcji „Sprzątanie świata – Polska” przebiega pod hasłem „MYŚLĘ, WIĘC NIE ŚMIECĘ ”, odbędzie się 17-19 września br.

 

Celem jest promowanie nieśmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko.

Nie zapominajmy, że Ziemia to nasz wspólny Dom, o który wszyscy powinniśmy zadbać. Nie mamy innego.

Jak każdego roku mieszkańcy Miasta Tomaszowa Mazowieckiego wyruszą na wielkie sprzątanie naszego Miasta. Cel pozostaje ten sam - zadbać o nasz dom - naszą Ziemię.

Zakład Gospodarki Wodno – Kanalizacyjnej w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o. o. przekaże uczestniczącym akcji niezbędne rękawice i worki. Po zakończeniu akcji firma odbierze z wyznaczonych miejsc zebrane odpady.

Do akcji włączyli się uczniowie szkół podstawowych, ponadpodstawowych, a także przedszkoli.  Zapraszamy także dorosłych do wzięcia udziału we wspólnym sprzątaniu.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij