Siatkarska „trójka” z „dwunastki” najlepsza w Polsce

Siatkarska „trójka” z „dwunastki” najlepszym zespołem w kategorii siatkarskich „trójek” na Ogólnopolskim Turnieju „TOP – 8” NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH!!!

Drużyna SOS przy Szkole Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim brała udział w turnieju „trójek” w Ozorkowie, gdzie rywalizowała z czołówką siatkarzy z całej Polski: Gdańsk, Bydgoszcz, Połczyn Zdrój, Nakło nad Notecią, Zawiercie, Koszalin, Ozorków i Tomaszów Mazowiecki.

Poziom turnieju był bardzo wysoki. Zespół SP12 z Tomaszowa Mazowieckiego okazał się niepokonany. Drużynę reprezentowali: Jakub Przybyłkowicz, Patryk Stachecki, Antoni Pawełkiewicz i Kornel Kowalski. Trenerem drużyny jest Cezary Świech. W gronie „TOP – 8” wśród wyróżnionych graczy znalazł się kapitan drużyny Jakub Przybyłkowicz z nagrodą MVP.

Sportowcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!