Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Ruszyła XII edycja Konkursu Kreatywności Społecznej Lokalni Niebanalni

Do 31 lipca 2024 r. organizacje pozarządowe i podmioty prowadzące działalność w sferze pożytku publicznego, działające lub mające siedzibę w Tomaszowie Mazowieckim, nieformalne grupy społeczne z terenu Miasta oraz sami mieszkańcy mogą składać zgłoszenia w następujących kategoriach:

• „Inicjatywa społeczna 2024”

• „Partnerstwo społeczne 2024”

• „Animator społeczny 2024”

Inicjatorem Konkursu jest Miejska Rada Działalności Pożytku Publicznego w Tomaszowie Mazowieckim, a jego współrealizatorem Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego.Celem Konkursu jest promocja społecznego zaangażowania i aktywności mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego, promocja akcji i programów społecznych, które zostały zrealizowane z udziałem organizacji pozarządowych, społecznych grup nieformalnych oraz niezrzeszonych mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego, popularyzacja i wspieranie rozwoju partnerskiej współpracy społecznej w obszarze: organizacje pozarządowe – instytucje - społeczne grupy nieformalne - mieszkańcy Tomaszowa Mazowieckiego.

Załączone poniżej formularze należy składać w Biurze Konkursu - Wydział Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim ul. POW 10/16, budynek C, parter, pokój nr 2 97-200 Tomaszów Mazowiecki Tel. 44 724 23 11 wew. 575 e-mail: wsp@tomaszow-maz.pl

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród laureatom nastąpi podczas XVII Pikniku Organizacji Pozarządowych LOKALNI NIEBANALNI w dniu 25 sierpnia 2024 r. na terenie „Przystani Miejskiej” przy ul. PCK.

Wszelkie dodatkowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu załączonym poniżej oraz Biurze Konkursu: kontakt tel. 44 724 23 11 wew. 575, e-mail: wsp@tomaszow-maz.pl

Załączniki:

Regulamin Konkursu Kreatywności Społecznej
Formularz zgłoszeniowy – wniosek o przyznanie tytułu „Inicjatywa społeczna 2024”
Formularz zgłoszeniowy – wniosek o przyznanie tytułu „Partnerstwo społeczne 2024”
Formularz zgłoszeniowy – wniosek o przyznanie tytułu „Animator społeczny 2024”
Oświadczenie kandydata o przyznanie tytułu „Animator społeczny 2024”
Oświadczenie kandydata w kategorii „Partnerstwo społeczne 2024”.

Pliki do pobraniaTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij