Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Remont drogi DW 713 – przepustki dla przedsiębiorców

W związku z trwającą rozbudową drogi wojewódzkiej DW 713 w Tomaszowie Mazowieckim od 15.02.2021 r. przejazd pojazdów o masie powyżej 3,5 tony znajdujących się w posiadaniu lokalnych firm prowadzących działalność gospodarczą w obrębie robót na DW 713 na ulicach: Białobrzeskiej, Radomskiej i Opoczyńskiej, będzie możliwy wyłącznie za okazaniem specjalnej przepustki. Przepustka umożliwi przejazd docelowy przez obiekty mostowe znajdujące się w obrębie budowy (przejazd kolejowy w ciągu drogi DW 713 od dnia 27.01.2021 r. odbywa się na własną odpowiedzialność z zachowaniem szczególnej ostrożności na terenie budowy).

Stosowny wniosek (dostępny poniżej oraz w Kancelarii Urzędu Miasta i Wydziale Podatków i Opłat) na wydanie przepustki należy złożyć w Urzędzie Miasta, w Wydziale Podatków i Opłat – pok. 9. 

Pliki do pobrania


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij