Rekrutacja do żłobka - informacja dla rodziców

Rekrutacja do Samorządowego Żłobka nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim rozpoczyna się 9 maja. Od dziś dostępne są karty zgłoszeń dla dzieci aplikujących do miejskiego żłobka oraz deklaracje kontynuacji dla dzieci już do żłobka uczęszczających.

Karty zgłoszeń oraz deklaracja kontynuacji dostępne są na stronie internetowej www.tomaszow-maz.pl (zakładka Strefa Mieszkańca – Rekrutacja ŻŁOBEK), a także w załącznikach poniżej. Karty oraz deklaracja kontynuacji będą przyjmowane od 16 maja od godz. 8.00 do 27 maja do godz. 16.00 drogą elektroniczną pod adresem: zlobek-rekrutacja@tomaszow-maz.pl

Następnie należy dostarczyć załączniki w wersji papierowej do siedziby żłobka.

Uwaga: liczy się data wpłynięcia zgłoszenia drogą elektroniczną (karta zgłoszenia lub deklaracja kontynuacji).