„Moja Książeczka” w MPB

Oddział dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz Zespół Szkolno- Przedszkolny Nr 6 wraz z Przedszkolem nr 2 im. M. Kownackiej zapraszają do obejrzenia wystawy pokonkursowej pt: "Moja książeczka".

Konkurs został zorganizowany w ramach Ogólnopolskiego projektu edukacyjnego UNICEF ,,Mali uczniowie idą do szkoły”. Patronat Honorowy nad konkursem objął prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko. Wystawę można oglądać do 12 marca w Pokoju Bajek w godzinach otwarcia biblioteki na Pl. Kościuszki 18.

16 marca o godz. 15.00 w Szkole Podstawowej Nr 14 w Tomaszowie Mazowieckim odbędzie się aukcja wykonanych przez dzieci książeczek. Zebrane darowizny zostaną przekazane do UNICEF-u z przeznaczeniem na rozwój szkolnictwa w Mali.