Młodzieżowe Grand Prix w kręglarstwie

W dniach 18-21.03.21. na kręgielni w Tucholi odbył się XXXIV Młodzieżowy Puchar Borów Tucholskich i IV Memoriał L. Gierszewskiego i H. Chechły. Nie zabrakło w nim udziału zawodników Pilicy. Mimo okrojonego chorobami składu udało się zdobyć medal. Srebro po ciężkim boju wywalczyła juniorka młodsza Daria Zdulska osiągając taki sam wynik punktowy jak jej rywalka z MLKS Tucholanka Tuchola Dominika Bucholc, która wygrała zawody. Zawodniczka Tucholanki miała lepsze zbierane.

W finale juniorek młodszych znalazła się kolejna zawodniczka Pilicy Wiktoria Król, która zajęła ostatecznie 6 miejsce. Do finału młodziczek na 1 miejscu zakwalifikowała się Oliwia Górecka, niestety nerwowa gra w finale doprowadziła do zajęcia dopiero 5 pozycji. Pozostałe miejsca naszych zawodników: 11 Michał Skalski, 11 Aleksandra Skoneczna, 14 Daniela Busiak, 15 Kornelia Kujda, 21 Wojciech Kobacki, 23 Norbert Kolecki.