• Data opublikowania: 2016-12-08

Mikołajkowe prezenty dla małych pacjentów

Tak niewiele trzeba, by wywołać uśmiech na twarzy dziecka. Wiedzą o tym uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8, którzy w ramach akcji „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem” wręczyli prezenty małym pacjentom tomaszowskiego szpitala. Przedstawiciele szkoły przekazali upominki dzieciom 6 grudnia – w mikołajki.

Książki, malowanki, puzzle, gry dydaktyczne, artykuły papiernicze, zabawki - to tylko niektóre z upominków, które zgromadzili uczniowie klas I-VI w akcji trwającej od początku listopada. Paczki przekazano chorym dzieciom. Udało się też doposażyć szpitalną świetlicę.

Pomysłodawczynią i koordynatorką akcji była pani Justyna Kubiak – szkolny logopeda.