Konkursy na stanowiska dyrektorów zespołów szkolno-przedszkolnych i zespołu przedszkolnego odwołane

W związku z wprowadzeniem szczególnych rozwiązań w walce z epidemią koronawirusa informujemy, że Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego wydał 13 marca 2020 r. Zarządzenie nr 95/2020 w sprawie odwołania konkursów na stanowiska: dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2, dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3, dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 6, dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 8, Zespołu Przedszkolnego, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Tomaszów Mazowiecki.

W załączeniu Zarządzenie nr 95/2020 Prezydenta Miasta z 13 marca 2020 roku.