Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-03-07

Konkurs literacki dla dzieci i młodzieży

Spółdzielcze Centrum Kultury „Best” z Bielska-Białej zaprasza dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do udziału w XX Ogólnopolskim i XXXIV Wojewódzkim Przeglądzie Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej „Lipa 2016”, któremu patronuje Prezydent Miasta Bielska-Białej. Informacje o przeglądzie dostępne są na stronie internetowej www.sckbest.pl. Termin nadsyłania prac upływa 20 czerwca 2016 roku.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij