Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2022-03-28

Koncert dla Seniorów. To był niezapomniany wieczór

Koncerty dla Seniorów (i nie tylko) to już tomaszowska tradycja. Kolejny odbył się w sobotę, 26 marca na hali ZSP nr 1. Gwiazdami tegorocznego była Młodzieżowa Orkiestra Symfoniczna pod dyrekcją Kamila Wrony z gościnnym udziałem Grzegorza Wilka oraz wokalistek i wokalistów: Kamili Kamockiej, Anny Gnatek, Agnieszki Dębowskiej, Karoliny Ziętek, Michała Domagały, Czesława Mincera, Jana Gluźniewicza i Daniela Wysokińskiego.

Przed koncertem prezydent Marcin Witko wraz z wiceprzewodniczącą Rady Miejskiej Beatą Stańczyk wręczyli statuetki „Liderów Seniorów 2022”, które otrzymali: Krystyna Wilk – prezes Tomaszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Donata Domańska – przewodnicząca Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Maria Szczygieł – prezes Powiatowego Stowarzyszenia Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Andrzej Kiermas – prezes Zarządu Krajowego Stowarzyszenia Seniorów „Pasja”, Wojciech Kuc – przewodniczący Klubu Seniora „Słoneczna Jedynka” i Kazimierz Kwek – przewodniczący Klubu Seniora „Niezapominajki”.

Niezapomniany, muzyczny wieczór wszystkim Seniorom zapewnili występujący artyści. Ze sceny wybrzmiała cała gama niezapomnianych przebojów w orkiestrowych aranżacjach. Można było usłyszeć takie „evergreen’y” jak m.in. „Co mi Panie dasz”, „Kawiarenki”, „Love Me Tender”, „Prywatki”, „Dumka na dwa serca”. Wydarzenie poprowadził Janusz Dziubałtowski. Inicjatorem koncertu był prezydent miasta Marcin Witko.

Wydarzenie zostało zrealizowane w ramach projektu pn.: „TOMASZÓW MAZOWIECKI - ARENA POZYTYWNEJ ENERGII: wzmocnienie spójności społecznej i gospodarczej oraz podniesienie jakości środowiska naturalnego w Tomaszowie Mazowieckim”  finansowanego w ramach Programu „Rozwój Lokalny” ze środków  Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021.

 


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij