Komunikacja MZK w okresie Świąt Wielkanocnych

W okresie Świąt Wielkanocnych komunikacja miejska MZK będzie funkcjonować w następujący sposób:

- od 6 do 11 kwietnia br. dla dnia powszedniego obowiązuje rozkład jazdy na dni wolne od nauki szkolnej. Nie będą wykonywane kursy szkolne oznaczone na rozkładach literą „s” - kursuje w dni nauki szkolnej.

Odbywać się będą natomiast kursy oznaczone literą „w” - kursuje w dni wolne od nauki szkolnej;

- 8 kwietnia (Wielka Sobota) rozkład jazdy jak w soboty;

- 9 kwietnia (WIELKANOC) obowiązuje rozkład jazdy jak w niedziele i święta z ograniczeniami polegającymi na późniejszym rozpoczęciu kursowania linii.
Kursowanie rozpocznie się po godzinie 6:20.
Ograniczenia wystąpią na niżej wymienionych liniach, których pierwsze kursy rozpoczną się:

- linia 3 o godz.: 7:30 z Mostowej pętla,
- linia 4 o godz.: 6:34 z Zawadzkiej pętla,
- linia 6 o godz.: 7:48 z Zawadzkiej pętla,
- linia 7 o godz.: 6:40 z dworca,
- linia 8 o godz.: 7:03 ze ZBiEDiM,
- linia 9 o godz.: 7:55 z dworca,
- linia 12 o godz.: 13:04 z Ludwików Jana;

- 10 kwietnia (drugi dzień świąt) autobusy będą kursowały według rozkładu jazdy obowiązującego w niedziele i święta bez żadnych ograniczeń.
Źródło: MZK w Tomaszowie Mazowieckim