Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Kolejny koncert w ramach Letniej Sceny Artystycznej

Przed nami drugi z cyklu wakacyjnych koncertów w ramach Letniej Sceny Artystycznej organizowanej przez Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, który odbędzie się 12 lipca o godzinie 20 na Przystani Miejskiej. Tym razem wystąpi zespół for example John. Wstęp wolny.

for example John powstał jako internetowy projekt w 2020 roku z inicjatywy Piotra Pietrzaka – gitarzysta i autora muzyki, który do nagrywania każdego kolejnego utworu zapraszał do współpracy zapraszał muzyków z różnych stron świata. Z czasem projekt ewoluował i w stacjonarnym składzie zaczął grać w Łodzi. 31 maja br. miała miejsce premiera debiutanckiej płyty zespołu zatytułowanej „Hello Stranger”. Muzycznie for example John to math rock z wpływami midwest emo, popu oraz punku. Kompozycje z mnóstwem tappingu, loopowanych partii, zmieniającego się metrum z napędzającym basem i jazzującym wokalem. A wszystko to z dbałością o zapadające w ucho melodie oraz dobrą mieszankę momentów spokojnych i energicznych riffów i solówek. Wokalistką grupy jest tomaszowianka Aleksandra Banasiak.

Brzmi ciekawie? Jeszcze ciekawiej będzie posłuchać for example John na żywo. A więc do usłyszenia 12 lipca o godz. 20 na Przystani w Tomaszowie Mazowieckim.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij