Dzieci z polskich rodzin na koloniach w Tomaszowie

Już po raz drugi w Tomaszowie Mazowieckim gościliśmy na kolonii dzieci z Ukrainy. W tym roku od 3 do 16 lipca  są u Nas dzieci z Zespołu „Wołyńskie Słowiki  z Łucka na Ukrainie. Wszystkie pochodzą z polskich rodzin.

Dzieci z kolonii z prezydentem

Podczas swojego pobytu w naszym mieście dzieci  poznały nasz region i jego atrakcje.  Dały również piękny koncert w Kościele św. Anny w Smardzewicach, wystąpią również podczas Święta Policji na płycie placu Kościuszki. Na zaproszenie prezydenta Marcina Witko dzieci zwiedziły również siedzibę Urzędu Miasta.