„Dwunastka” w karnawale

16 lutego czyli w tzw. Ostatki przedszkolaki z Tęczowej Akademii oraz najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej nr 12 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim uczestniczyli w długo wyczekiwanym balu karnawałowym.

Tego dnia już od rana pojawiały się kolorowe postacie z bajek. Dzieci świetnie się bawiły w gronie nauczycieli, uczestniczyli we wspólnych zabawach i konkursach. Skoczna, wesoła muzyka porwała do tańca wszystkich bez wyjątku. W trakcie karnawałowych szaleństw był czas na słodki poczęstunek jak również na pamiątkowe zdjęcie.