Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Będzie kwesta cmentarna

Towarzystwo Przyjaciół Tomaszowa Mazowieckiego jest organizatorem 24. Kwesty Cmentarnej „Ratujmy Groby Zasłużonych Tomaszowian”. Spotkanie organizacyjne dotyczące kwesty odbędzie się we wtorek 19 października o godz. 16.30 w Galerii Sztuki Arkady, na które Zarząd TPTM zaprasza przedstawicieli władz samorządowych miasta i powiatu, stowarzyszeń, szkół, innych organizacji oraz indywidualne osoby zainteresowane zbiórką pieniędzy. Kwesta rozpocznie się 28 października podczas koncertu Piwnicy pod Baranami ku pamięci Ewy Demarczyk.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij