Wyniki konkursu wiedzy religijnej o św. Antonim z Padwy

Miejski etap konkursu wiedzy o patronie miasta Tomaszowa Mazowieckiego - św. Antonim z Padwy odbył się 7.06.2016 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Tomaszowie Maz. Konkurs skierowany był do uczniów klas IV-VI szkół podstawowych naszego miasta. Poprzedzony został zmaganiami na szczeblach szkolnych, a laureaci czyli po trzech uczniów z każdej placówki, przystąpiło do rywalizacji miejskich.

Zdjęcie z konkursu

Organizatorem konkursu był Wydział Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Tomaszowa Mazowieckim, natomiast doradcy metodyczni WODN w Piotrkowie Trybunalskim w osobach: s. Stefania Gajda i p. Urszula Seredyn były odpowiedzialne za przeprowadzenie etapu miejskiego.

Do konkursu przystąpiło 24 uczniów z 8 szkół.

Poziom wiedzy uczestników był bardzo wysoki i wyrównany. Wyniki konkursu TUTAJ