Podsumowanie 4. edycji konkursu „Jajko wielkanocne”

Uroczyste podsumowanie 4. edycji konkursu pt. „Jajko Wielkanocne” odbyło się 6 kwietnia w Miejskim Centrum Kultury, filii „Tkacz”. Konkurs przeznaczony był dla dzieci z tomaszowskich przedszkoli i szkół podstawowych. Uczestnicy przygotowywali prace tylko w formie przestrzennej.

Podsumowanie konkursu "Jajko Wielkanocne"

Przy ocenie prac pod uwagę brano samodzielność wykonania, oryginalność i estetykę. Po odczytaniu protokołu, nastąpiło wręczenie nagród i wyróżnień oraz dodatkowo, dla wszystkich nagrodzonych, zostały zorganizowane integracyjne warsztaty plastyczne na których powstały wycinanki w formie tytułowego bohatera spotkania – jajka wielkanocnego.

Zostały przyznane następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria 3-6 lat:

I nagroda – Martyna Druszcz

II nagroda – Alan Wołczyk

III nagroda – Szymon Walczak

Wyróżnienia otrzymali: Nikodem Janas, Anastazja Czech, Alicja Fronc, Julia Jachiewicz, Hanna Jachiewicz, Patrycja Kaczmarek, Julia Rutkowska.

Kategoria klas I-III:

I nagroda – Michalina Gogól

II nagroda – Julia Latocha

Kategoria klas IV-VI:

I nagroda – Maja Mojsiewicz

II nagroda – Kajetan Szydłowski

III nagroda – Karolina Szewczyk

Wyróżnienia otrzymali: Aleksandra Zakrzewska, Zuzanna Guść, Natalia Kawa.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i już dziś zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim.

Źródło: Miejskie Centrum Kultury