Lechia kończy sezon na 5. miejscu III lidze

W ostatniej kolejce III ligi, piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki zremisowali 1:1 na własnym boisku z drużyną Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, nowym drugoligowcem. Gola dla tomaszowian zdobył Marcin Mirecki.

FOTO

Na pierwszego gola w tym spotkaniu, kibice zgromadzeni na trybunach czekali do 58. minuty. Wiktor Żytek - zdaniem arbitra - faulował w polu karnym Michała Millera i sędzia podyktował rzut karny. Jedenastkę na gola pewnym strzałem zamienił Grzegorz Domżalski. Od tego momentu Lechia od razu rzuciła się do odrabiania strat. Udało się w 76. minucie. W szesnastce pola karnego rywali znalazł się Marcin Mirecki i silnym uderzeniem pokonał golkipera Finishparkietu Drwęcy. Więcej bramek w tym spotkaniu nie padło. Goście, mimo remisu, awansowali do II ligi.

Lechia zakończyła sezon na 5. miejscu w tabeli III ligi, grupy I.

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1:1 (0:0)

Bramki: Marcin Mirecki 76 – Grzegorz Domżalski 58-karny

Lechia: Dawid Kędra – Adrian Gołdyn, Kamil Cyran, Wiktor Żytek, Bartosz Widejko – Łukasz Bocian, Kamil Szymczak, Krystian Kolasa (61. Adam Gołuński), Marcin Mirecki (88. Klaudiusz Król), Jakub Rozwandowicz – Paweł Wolski (65. Jardel Muniz Cruz).
Źródło: RKS LECHIA