Dzień Dziecka na pl. Kościuszki

Moc atrakcji czeka na najmłodszych mieszkańców naszego miasta na placu Kościuszki. 1 czerwca z okazji ich święta Miejskie Centrum Kultury przygotowało 6 godzin zabawy oraz mnóstwo konkursów z nagrodami.

W programie m.in.:

- "Kolorowy cyrk" - pokaz z udziałem publiczności,

- Pokaz akrobatyki rowerowej z udziałem publiczności,

- Miasteczko rowerowe z torem przeszkód,

- Interaktywne widowisko teatralne dla dzieci "O czym marzą drzewa",

- Finał V Tomaszowskiego Festiwalu ekologicznego "Rejs na czystą wyspę" - pokazy mody ekologicznej, prezentacje i wręczenie nagród,

- rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Plac zabaw moich marzeń" organizowanego przez Tomaszowskie TBS,

- Zabawy z fotografią - MCK,

- warsztaty i zabawy animacyjne MCK,

- ZUMBA dla dzieci,

- stoiska promocyjne partnerów: MBP, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK, Operator Bankowy Fines, Fiero! Pizza, Dunapack Eurobox Packaging.

Serdecznie zapraszamy!

Plakat Dnia dziecka 2018